We are pushing the limits in fiberglass...

Language

ABOUT US

ANKARA FİBERGLASS Camelyaf Takviyeli Polyester ürünleri kullanarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda Polyester İmalat ürünleri, Fiberglass İmalat Parçaları üretmektedir.ANKARA FİBERGLASS Türkiye'de Polyester, Fiberglass alanında üretim çeşitliliği bakımından sektörün üretim yöntemlerinin hepsine hakim firmalardan birisidir.ANKARA FİBERGLASS Bünyesinde Polyester İmalat, Polyester Döküm, Fiberglass İmalatı, Fiberglass Parçaları, Polyester Kalıp İmalatı, Fiberglass Tasarım uygulama yöntemleri ve modelleme teknikleri ile ar-ge çalışmalarınıza hayat verebilmektedir.

ANKARA FİBERGLASS olarak MODEL - TASARIM - KALIP - ÜRETİM - KAPLAMA Bizim icin geçmişin getirdiği başarılarla birlikte yarınlara ışık tutacağının kanıtıdır. ANKARA FİBERGLASS Reçine, polyester, kompozit, fiberglass, carbon imalat, izolasyon deneyimimizle ; Boyut ebat adet gözetmeksizin, Polyester fiberglas ürünleri imal ediyoruz..ANKARA FİBERGLASS İş dünyasında her başarının altında yatan en önemli faktörün yapılan işin sevilmesi olduğunu bilir...

Gerçekten de ancak yaptığınız işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.ANKARA FİBERGLASS olarak bütün çalışanlarımız yaptıkları işi severek yapıyorlar. Çalışanlarımızın işe karşı bu duruşları firmamızın bugüne kadarki yükselen başarı grafiğini açıklar durumda. Bizi biz yapan özellikleri çoğaltmak mümkün. Bizim size daha iyi bir önerimiz var…ANKARA FİBERGLASS'i işinin başındayken tanıyın… Ankara polyester kalıp imalatı, Ankara fiberglass imalatı, Ankara polyester ürünleri, Ankara polyester firması.

saksi

BUY OFFER